Biżuteria wykonywana ręcznie. Chciałabym się podzielić swoją pasją, tym co kocham i co sprawia mi ogromną frajdę. We wszystko co sama wykonuję oraz prezentuję na tym blogu wkładam kawałek swojego serca . Lubię eksperymentować, lubię poznawać nowe dziedziny rękodzielnicze. I te wszystkie moje zmagania prezentuję poniżej.
Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | Candy | Druty | Haft | Zakładki
RSS
wtorek, 30 listopada 2010

Dziś efekt współpracy z Pracownią Ceramiczną Mati. Pierwsze kolczyki z ceramicznymi koralikami. Te na poniższym zdjęciu mają pęknięcia przetarte kolorem fioletowym. Stąd dodatek kokosowych talarków w kolorze różowym.

Jak wyszło?

Tagi: ceramika
12:14, agatowe_pole , Biżuteria
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 listopada 2010

Na wstępie chciałabym bardzo serdecznie podziękować za komentarze pojawiające się tutaj. Jest mi bardzo miło, a każdy pozostawiony komentarz jest dla mnie dużym wyróżnieniem :)     No i oczywiście dają mi satysfakcję, że to co robię podoba się "oglądaczom" :)

Naszyjnik, który chcę dziś pokazać, jest wykonany z mokaitu - kul o wymiarach 10 mm oraz sieczki.

Przyznam, że projekt tego naszyjnika miałam w głowie bardzo długo. Zawsze coś stawało mi na drodze ;) Ale wreszcie się udało i mogę go zaprezentować.

20:26, agatowe_pole , Biżuteria
Link Komentarze (1) »
sobota, 27 listopada 2010

Dziś prezentuję kolczyki z ręcznie robionych, grawerowanych monetek Alcee Motive.

Kolor turkusowy, wielkość monetek 35 mm.

Kolczyki są bardzo efektowne, ale bardzo mi trudno je dobrze sfotografować.

Na tym zdjęciu widać najbardziej zbliżony kolor tych korali.

 

Tagi: alcee
16:44, agatowe_pole , Biżuteria
Link Komentarze (1) »
czwartek, 25 listopada 2010

Dziś prezentuję zakładki.  Z małym opóźnieniem, bo mój synek dorwał wirusa, więc nie miałam głowy do robienia zdjęć i obrabiania ich. Ale warto było poczekać. Dzięki temu małemu opóźnieniu, oprócz nowości zakładkowych mogę Wam zaprezentować zdjęcia podpisane moim nowym logo :)

Nowe logo zawdzięczam N. Bardzo Ci dziękuję za pomoc! Już Ci to mówiłam, ale moim skromnym zdaniem to logo jest wspaniałe.

Skoro jestem przy podziękowaniach, to warto zaznaczyć, że również bardzo duży wkład miał mój mąż :) bez jego pomocy nie poradziłabym sobie z obróbką zdjęć. Mężu, Tobie też dziękuję!

A teraz obiecane zdjęcia.

 

21:24, agatowe_pole , Zakładki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 23 listopada 2010

Kolejna porcja czerwieni.

Jadeit w towarzystwie mojego ukochanego pirytu. Wiem dlaczego go uwielbiam - każdej kompozycji dodaje uroku, sprawia, że kolczyki mają "to coś".

 

 

I porcja klasyki. Dzięki ażurowym kulkom kolczyki są bardzo eleganckie a dzięki czerni klasyczne. Czarna kulka to onyks.

 

Fiolet jest nadal modnym kolorem :)  Poniższe kolczyki zrobiłam na wzór kolcy z tego posta.

 

Spodobały mi się takie "dyndałki" na samym dole i w efekcie powstały dziś dwie zakładki z "dyndałkami" właśnie. Pokażę je jutro, jak tylko uda mi się zrobić zdjęcia... niestety akumlatorki do aparatu są w trakcie ładowania.

21:10, agatowe_pole , Biżuteria
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3

HAND MADE - Rękodzieło

Wyzwanie

Moje CANDY GWIAZDKOWE

Rękodzieło w sieci

Licznik od 28.11.2010