Biżuteria wykonywana ręcznie. Chciałabym się podzielić swoją pasją, tym co kocham i co sprawia mi ogromną frajdę. We wszystko co sama wykonuję oraz prezentuję na tym blogu wkładam kawałek swojego serca . Lubię eksperymentować, lubię poznawać nowe dziedziny rękodzielnicze. I te wszystkie moje zmagania prezentuję poniżej.
Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | Candy | Druty | Haft | Zakładki
RSS
piątek, 18 czerwca 2010

Pobyt na zwolnieniu zaowocował nowościami. Niestety od dłuższego czasu nie mogłam się zabrać za biżuterię. Ciągle brakuje mi czasu... pranie nadal czeka na wyprasowanie :D

Podczas poprzedniego zwolnienia też udało mi się coś zrobić. Przerabiałam naszyjnik, na tę przeróbkę od dawna miałam ochotę. Zrobiłam i zabrałam się za zdjęcia. Gdy już pstryknęłam kilka, zawiał silny wiatr i zrzucił właśnie dokończony naszyjnik na podłogę. Roztrzaskał się jeden z koralików. A naszyjnik czekał na ponowne poprawki. Udało się wczoraj wymienić kamień, więc prezentuję.

PS. dziś zdjęcia robiłam z silnym stresem, że znów coś mu się stanie ;)

 

Materiały: agat wężowy, lawa, akryl, srebro. Niestety nie wiem z czego są zielone fasetowane kule.

I jeszcze kolczyki z ukochanym pirytem. Na szczęście z nimi nie było przygód. Kamienie bardzo długo leżały w pudełku, a ja nie miałam na nie pomysłu. Wczoraj przyszedł.

 

Materiały: piryt, kryształki Preciosa, srebro.

HAND MADE - Rękodzieło

Wyzwanie

Moje CANDY GWIAZDKOWE

Rękodzieło w sieci

Licznik od 28.11.2010