Biżuteria wykonywana ręcznie. Chciałabym się podzielić swoją pasją, tym co kocham i co sprawia mi ogromną frajdę. We wszystko co sama wykonuję oraz prezentuję na tym blogu wkładam kawałek swojego serca . Lubię eksperymentować, lubię poznawać nowe dziedziny rękodzielnicze. I te wszystkie moje zmagania prezentuję poniżej.
Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | Candy | Druty | Haft | Zakładki
RSS

Biżuteria

czwartek, 03 maja 2012

Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista. Problem tylko polega na tym, że prawidłowa odpowiedź brzmi: NIE.

W Polsce przyjęła się nazwa alpaka, stosowana zamiennie z określeniem „nowe srebro”. Niezależnie jednak od tego jak ją nazwiemy (a wybór jest duży: nowe srebro, chińskie srebro, alpaka, pakfong, alfenide, argentan, alfenid, arfenil, melchior, neusilber, srebro Schefildskiego, metal Christofle’a, białe srebro), to NIE jest srebro.

Fragment artykułu „Czy nowe srebro to srebro? Czyli rzecz o udawaniu”, opublikowanego na Blogu Bukowiec, www.blog.SklepBukowiec.pl, autorstwa Aleksandry Kudeń, www.aleksandrakuden.com

 

Całość do przeczytania

tutaj

 

 11:31, agatowe_pole , Biżuteria
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 grudnia 2011

Jak spędziłyście Święta? Mam nadzieję, że przyjemnie :)

My, za sprawą chorób naszych i chorób innych członków rodziny, zostaliśmy w domu. Było bardzo przyjemnie, kameralnie, leniwie... tak jak lubię najbardziej.

Miałam czas, aby poprzeglądać blogi i natknęłam się na kilka bardzo inspirujących blogów o aranżacjach wnętrz. Dziewczyny prowadzące takie blogi mają wiele bardzo fajnych pomysłów. Jestem wprost naładowana inspiracjami. Mam też zamiar kilka pomysłów zaadaptować na własne potrzeby... ale o tym innym razem.

Dziś chciałam Wam napisać o trochę innej inspiracji ;) Odkąd ponownie podjęłam pracę, mam bardzo ograniczony czas - jak większość z Was - pracuję 8 godzin, doliczając ok. 2 godziny na dojazdy i powroty, drobne zakupy, odbieranie Synka ze szkoły... tego czasu w domu pozostaje bardzo mało. 

Czytaj dalej

 

20:53, agatowe_pole , Biżuteria
Link Dodaj komentarz »
środa, 21 grudnia 2011

Końcówka roku sprzyja postanowieniom na nowy rok. Jak dotąd nie tworzyłam żadnych list z postanowieniami. Wisiały one w powietrzu, niewypowiedziane - tak na wszelki wypadek, gdyby nie udało mi się ich dotrzymać. W tym roku będzie pewnie podobnie. Już dziś mam kilka pomysłów. Coś w stylu: będę się zdrowiej odżywiać, będę bardziej o siebie dbała...

 

 Czytaj dalej

15:56, agatowe_pole , Biżuteria
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 kwietnia 2011

W tym tygodniu bardzo mało czasu poświęciłam na haftowanie, ale jakieś postępy są, więc pokażę.

Udało mi się dokończyć drugi kwiatek.

Zdjęcia TUTAJ

19:08, agatowe_pole , Biżuteria
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 lutego 2011

Dziś pokazuję postępy pracy nad samplerkiem. Już go widzę na mojej ścianie... :D
Niestety od tego momentu dzieli mnie jeszcze sporo krzyżyków.

 

Czytaj całość

11:44, agatowe_pole , Biżuteria
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8

HAND MADE - Rękodzieło

Wyzwanie

Moje CANDY GWIAZDKOWE

Rękodzieło w sieci

Licznik od 28.11.2010